اداره روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
ساخت سيستم پيوسته و قابل حمل تصفيه پساب هاي خانگي و صنعتي
 
سيستم پيوسته و قابل حمل تصفيه پساب هاي خانگي و صنعتي، توسط فناوران پارك علم و فناوري خوزستان طراحي و ساخته شد.
طراحي و ساخت سيستم پيوسته و قابل حمل تصفيه پساب هاي خانگي و صنعتيبه گزارش حوزه فناوري گروه علمي پزشكي باشگاه خبرنگاران جوان، سيستم پيوسته و قابل حمل تصفيه پساب هاي خانگي و صنعتي از طريق فناوران پارك علم و فناوري خوزستان طراحي و ساخته شده است.

اين سيستم با توجه به پيوسته بودن و قابليت كاهش يا حذف لجن بسيار كارا بوده و در مقايسه با روش هاي موجود كاربردي تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود.

اين روش ابتكاري با استفاده از تركيب روش هاي بيوتكنولوژي و نانوتكنولوژي به طور همزمان باعث حذف و يا كاهش چشمگير لجن خروجي و كاهش غلظت نمك و ميزان سختي در پساب مي شود.

همچنين اين محصول ضمن منطبق بودن با استاندارد هاي زيست محيطي و به دليل اقتصادي بودن، دستيابي راحت، روش مطلوبي جهت تصفيه پساب است.

در حال حاضر پكيج تصفيه سورين با توان تصفيه فاضلاب شهري با ظرفيت 200 مترمكعب در شبانه روز، در استان خوزستان با موفقيت تجاري سازي و جهت بهره برداري با شركت آب و فاضلاب خوزستان قرارداد منعقد شده است.

بيشتر بخوانيد

- طراحي و پياده سازي پلتفرم هوشمند تشخيص مناسب ترين وكيل شركت سورين داده افزار اروند عضو پارك علم و فناوري خوزستان با بهره گيري از علوم و فناوري نوين موفق به توليد سيستم پيوسته و قابل حمل تصفيه پساب هاي خانگي و صنعتي شده است.
 
تاریخ: ۱۲/۰۵/۱۳۹۹