اداره روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
لزوم توسعه پارك علم و فناوري كشاورزي توسط جهاد دانشگاهي آذربايجان غربي
 
به گزارش خبرگزاري فارس از اروميه، بهنام شهدي معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار آذربايجان غربي امروز در ديدار با رئيس جهاد دانشگاهي آذربايجان غربي كه در راستاي توسعه همكاريهاي مشترك برگزار شد اظهار كرد: جهاد دانشگاهي استان مجموعه علمي و دانش محور بزرگي است و بنابراين بايد از خدمات علمي و گسترده جهاد دانشگاهي استان در راستاي توسعه به نحو شايسته بهره برد.

وي افزود: فعاليتها و دستاوردهاي اخير پژوهشي جهاد دانشگاهي در حوزه هاي مختلف علمي، پژوهشي، فرهنگي و اموزشي مايه شعف و خوشحالي است و اميدواريم با اين فعاليتهاي درخشان منشاء تحول و توسعه در استان باشند.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار آذربايجان غربي با اعلام اينكه نيازمند كمكهاي جهاد دانشگاهي در حوزه هاي مختلف توسعه استان هستيم گفت: فعاليتهاي جهاد دانشگاهي آذربايجان غربي سنجيده شده، مديريت شده و برنامه ريزي شده راهبري و هدايت مي شود كه اين امر يكي از ويزگي هاي بارز موفقيت جهاد دانشگاهي در عرصه هاي مختلف است.

وي با تقدير از اقدامات و تلاش جهاد دانشگاهي استان مبني بر راه اندازي پارك علم و فناوري كشاورزي اظهار كرد: نيازمند استفاده از علم و تجارب مفيد جهاد دانشگاهي استان هستيم بنابراين حمايت از راه اندازي و توسعه پارك علم و فناوري كشاورزي توسط جهاد دانشگاهي در اولويتهاي استانداري قرار دارد.

 شهدي با اشاره به اينكه اقتصاد استان بر مبناي كشاورزي استوار است تصريح كرد: بايد با برنامه ريزي مدون زيرساختهاي الكترونيكي از جمله كشاورزي مبتني بر موبايل، اينترنت اشيا، بازاريابي كشاورزي را وارد بحث كشاورزي در آذربايجان غربي كنيم كه جهاد دانشگاهي مي تواند ورود موثري در اين حوزه داشته باشد.

انتهاي پيام/61024/ن
منبع خبر:
خبرگزاري فارس
 
تاریخ: ۱۹/۰۹/۱۳۹۸