اداره روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
برگزاري رويداد دو روزه كسب و كار بازي سازي در يزد
 
يزد0پانا)- در راستاي طرح توسعه توانمندي هاي نوآوري و كارآفريني در حوزه فناوري اطلاعات، رويداد كسب و كار بازي سازي در يزد برگزار شد.
1

يزد0پانا)- در راستاي طرح توسعه توانمندي هاي نوآوري و كارآفريني در حوزه فناوري اطلاعات، رويداد كسب و كار بازي سازي در يزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان يزد، محمدرضا پاكدل، مديركل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان، با بيان اينكه هدف از اين رويداد، توانمندسازي در زمينه هاي تخصصي مورد نياز بازي سازي بود، افزود: مفاهيم و رويكردهاي ايجاد كسب و كار با بازي سازي براي شركت كنندگان بيان شد و با تجارب، چالشها و فرصت هاي صنعت بازي آشنا شدند.

پاكدل، حمايت اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان را در راستاي اجراي طرح توسعه توانمندي هاي نوآوري و كارآفريني عنوان كرد و گفت: اين رويداد با همكاري پارك علم و فناوري يزد و دانشگاه يزد، با حضور بيش از 30 نفر از علاقمندان بازي سازي در محل كارگاه نوآوري دانشگاه يزد برگزار شد.

وي به ارايه نيازهاي فناورانه شهرداري يزد در اين رويداد با حضور معاون شهردار و رييس سازمان فاواي شهرداري اشاره كرد و گفت: اين رويداد آغاز يك برنامه شش ماهه بود تا تيم هاي تشكيل شده بتوانند ايده هاي خود را به محصول تبديل كنند.

مديركل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان، با بيان اينكه اين اداره كل، مشاركت و پشتيباني در برگزاري رويدادهاي مرتبط با نوآوري در حوزه فاوا را در چارچوب طرح توسعه توانمندي هاي نوآوري و كارآفريني انجام خواهد داد، از تلاش براي برگزاري رويدادهاي مشابه مانند دوره هاي آموزشي، سخنراني، نشست هاي معرفي محصول يا خدمت، و ... در آينده نزديك خبر داد.

يزدپانا مديركل ارتباطات يزد صنعت بازي
منبع خبر:
پانا
 
تاریخ: ۱۹/۰۹/۱۳۹۸